1 » O firmie2

Kontakt

  • Ervic Łukasz Herbuś
  • E-mail:herbusstal@interia.pl
  • Telefon721-441-724
    724-307-260
    721-441-725
  • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

O firmie

altNowoczesny dom jednorodzinny, restauracja z ogródkiem, pensjonat i każdy inny budynek usytuowany na większej działce wymaga odpowiedniego ogrodzenia, które z jednej strony zabezpieczy teren prywatny przed niepożądanymi gośćmi, a z drugiej będzie efektowną ozdobą.

Nowoczesne płoty nie muszą być sztampowymi, technicznymi konstrukcjami tworzonymi z seryjnie produkowanych elementów. Dzięki elementom, jakie produkuje nasza firma każde ogrodzenie przyjmie unikalny charakter i nie tylko będzie niepowtarzalne, ale też stylem dopasowane do klimatu obiektu.
Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w dziedzinie produkcji elementów dekoracyjnych z kutego żelaza. Tworzymy zarówno elementy o tradycyjnej, ogólnej formie, jak i wzory na indywidualne zamówienie, projektowane zgodnie z życzeniem klienta lub na podobieństwo już istniejących elementów zdobniczych.

W pracy posługujemy się tradycyjnymi, sprawdzonymi metodami i korzystamy z doświadczenia oraz nabytych przez lata umiejętności, dzięki czemu dekoracje są precyzyjne i starannie wykończone. Na życzenie klienta odtwarzamy wzory brakujące w już istniejących bramach czy ogrodzeniach. Tworzymy zarówno pojedyncze ozdoby, jak i większe serie do długich, wieloelementowych ciągów, oferując bardzo zróżnicowany asortyment, począwszy od prostych i stylowych grotów, daszków wieńczących pręty i słupki, przez proste ozdoby kute w formie spiral, zawijasów i liter po bogate motywy roślinne, kompozycje kwiatowe i fantazyjne ornamenty. W pracy kierujemy się zasadą, że zadowolenie klienta jest podstawą naszego działania, dlatego każde zadanie realizujemy tak, aby spełnić najwyższe wymagania.
Przejdź do strony głównej